More

    Størst art – Langesund Fiskefestival 2013

    Her er listen over de største fangstene, pr art.

     

    Størst art – Langesund Fiskefestival 2013

    Langesund Sjømat- & Fiskefestival

     Artsnr.    Artsnavn
                                                Teamnr   Team Navn                                                             Vekt
                                1        Berggylte
                                                    121    Team Brevik                                                         1635
                                                    101    Team Skittfiske                                                      1400
                                                      68    Jera Langesund                                                    1400
                                2        Blåkjeft
                                                    113    Team Humlepungen                                              1365
                                                    116    Mokito                                                                  1245
                                3        Blåstål
                                                    122    Lami                                                                     665
                                                      93    Team Snøret i Bånn                                                525
                                6        Brosme
                                                      76    Team Bakstikk                                                      11150
                                                      68    Jera Langesund                                                    8400
                               37        Brungylt
                                                    118    Team Isola/Lowrance                                              240
                                                      79    Predator 2                                                             210
                                7        Fjesing
                                                      97    Team Storfisker                                                      445
                                                    113    Team Humlepungen                                               385
                                8        Fløyfisk
                                                      76    Team Bakstikk                                                        115
                                                    122    Lami                                                                     115
                               10        Gapeflyndre
                                                      95    Stingsilda                                                              235
                                                    128    The Art of Fishing                                                    195
                               48        Grønngylt
                                                      96    Team Fladen Navia Lowrance                                  145
                               17        Horngjel
                                                      73    NKML 10M Pluss                                                    415
                                                      82    Big Fish                                                                 300
                                                    129    Celox/Hvarfvens                                                     300
                               19        Hvitting
                                                    127    Kroken Havfiske klubb 2                                          825
                                                    126    Nidingen Giants                                                      765
                               20        Hyse / Kolje
                                                    128    The Art of Fishing                                                   1600
                                                    118    Team Isola/Lowrance                                             1030
                               26        Knurr
                                                      79    Predator 2                                                             440
                                                    118    Team Isola/Lowrance                                              425
                               27        Kolmule
                                                      89    Gladguttene 2                                                        410
                               30        Lange
                                                      91    Trutta Garmin                                                       17150
                                                    113    Team Humlepungen                                             13600
                               32        Lusuer
                                                      91    Trutta Garmin                                                         360
                                                    113    Team Humlepungen                                               350
                               33        Lyr
                                                    132    Dionysos                                                              2585
                                                    125    DOS                                                                    2350
                               35        Makrell
                                                    104    Team Trofast                                                        1575
                                                    109    Ubåt                                                                     830
                               61        Øyepål
                                                    126    Nidingen Giants                                                      40
                                                    118    Team Isola/Lowrance                                               35
                               42        Piggvar
                                                    129    Celox/Hvarfvens                                                     765
                                9        Rødknurr
                                                    116    Mokito                                                                   465
                                                      70    Jera Gøteborg                                                        300
                                                      68    Jera Langesund                                                     300
                               49        Rødspette
                                                    129    Celox/Hvarfvens                                                     560
                                                    131    Nitro                                                                     515
                               50        Sandflyndre
                                                    119    Garmin Sweden                                                     515
                                                      94    Team Gromgylt                                                      425
                               51        Sei
                                                      91    Trutta Garmin                                                        7900
                                                      68    Jera Langesund                                                    7200
                               52        Sild
                                                    126    Nidingen Giants                                                      325
                                                      96    Team Fladen Navia Lowrance                                  325
                               63        Sjøørret
                                                    114    Trutta Norfinn                                                         520
                               53        Skjeggtorsk
                                                    116    Mokito                                                                   215
                               55        Skrubbe
                                                      73    NKML 10M Pluss                                                    730
                                                      98    Team Slåtta                                                           590
                               56        Slettvar
                                                    126    Nidingen Giants                                                     1120
                                                    119    Garmin Sweden                                                    1080
                               62        Svarthå
                                                    126    Nidingen Giants                                                      675
                                                      75    Team Spinax                                                         610
                               64        Sypike
                                                      76    Team Bakstikk                                                        215
                                                      91    Trutta Garmin                                                         165
                               66        Torsk
                                                      91    Trutta Garmin                                                        9300
                                                      88    Gladguttene 1                                                       8100
                               67        Tunge
                                                    122    Lami                                                                     205
                               69        Ulke
                                                    118    Team Isola/Lowrance                                              405
                                                      96    Team Fladen Navia Lowrance                                  375
    Hookedhttps://www.hooked.no
    Vi liker å fiske og ønsker å gjøre det enklere, morsommere og mer lærerikt å bedrive denne fantastiske hobbyen.

    Latest articles

    Jaktlaget S2 Ep3 – Elgjakt

    Deltagerne blir med på elgjakt med løshund og postrekker. Klarer de å sitte stille? Klarer de å plassere skuddet om sjansen kommer?...

    Jaktlager S2 Ep2 – Rypejakt lokkejakt på elg

    https://www.youtube.com/embed/RCHVPBDIfLY Deltagerne må skaffe mat! Det besluttes at jaktlaget splittes for å øke...

    Jaktlaget S2 Ep1 – Elgjakt

    Jaktlaget er tilbake med sesong 2! Denne gangen går ferden til fantastiske Meraker Brug. 6 jegere fra hele landet danner et nytt...

    Her er årets deltagere i Jaktlaget!

    Snart starter innspillingen for årets oppfølger til Jaktlaget. Seks deltagere skal stifte ett nytt Jaktlag og vi får bli med på deres...

    Related articles