More

    Resultatliste Langesund Fiskefestival 2013

    Her er lista som gir heder og ære, eventuelt død og fordervelse.

     

    Resultatliste Langesund Fiskefestival 2013

    Langesund Sjømat- & Fiskefestival 2013

                   Plassering:  Teamnr.     Team-Navn:                               Poeng:
                         1                   91     Trutta Garmin                              1168,08
                                                              Stig Rønningen
                                                              Thore Grefstad
                                                              Åsmund Isaksen
                         2                   96     Team Fladen Navia Lowrance         1081,85
                                                              Daniel Lindblom
                                                              Anders Christensson
                                                              Daniel Eriksson
                         3                  118     Team Isola/Lowrance                    1018,63
                                                              Mattias Jonsson
                                                              Markus Lundgren
                                                              Magnus Durell
                         4                  126     Nidingen Giants                          983,13
                                                              Rickard Larsson
                                                              Tomas Einarsson
                                                              Urban Snare
                         5                  119     Garmin Sweden                           968,89
                                                              Per Karlsson
                                                              Peter Boman
                                                              Jarl Von Eyben
                         6                   76     Team Bakstikk                             933,04
                                                              Anders Larsen
                                                              Robert Råmundsen
                                                              Vilhelm Skilhagen
                         7                  116     Mokito                                       924,50
                                                              Thomas Berg Olsen
                                                              Martin Markset Olsen
                                                              Kim Tore Berg Olsen
                         8                   68     Jera Langesund                           869,49
                                                              Ragnar Hellstrøm
                                                              Leif Karlsen
                                                              Per Magne Grefstad
                         9                  113     Team Humlepungen                      839,16
                                                              Nils-Tore Nilsen
                                                              Eirik Bjerke
                                                              Espen Abrahamsen
                        10                  79     Predator 2                                  760,72
                                                              Morten Likjerr
                                                              Vegard Likjerr
                                                              Bjørn Salte
                        11                  94     Team Gromgylt                            743,99
                                                              Jørn Roar Bamle
                                                              Bjørn Polland
                                                              Thor Inge Polland
                        12                  99     Team Hanssen                            692,43
                                                              Maria Hanssen Johnsen
                                                              Benjamin Hanssen
                                                              Jan Terje Hanssen
                        13                  65     Team Predator                             648,51
                                                              Viggo Likjerr
                                                              Knut Syvertsen
                        14                 121     Team Brevik                                647,36
                                                              Glenn tore Knutsen
                                                              Tommy Stangvik
                                                              Per Frode Knutsen
                        15                 128     The Art of Fishing                        637,50
                                                              Andreas Karlsson
                                                              Anders Nilsson
                                                              Ulf Noreman
                        16                  75     Team Spinax                               622,89
                                                              Øivind Rødskjær
                                                              Thomas Wickstrøm Rødskjær
                                                              Jon Kolstad
                        17                  73     NKML 10M Pluss                          622,62
                                                              Bjørn Florø-Larsen
                                                              Irvin Kilde
                                                              Carl Oscar Raphaug
                        18                 131     Nitro                                         587,41
                                                              Adrian Thorstensen
                                                              Thomas Thorstensen
                                                              Knut David Bakke
                        19                  80     Team Villmark og Fiske                 567,63
                                                              Martin Solem
                                                              Roger Nilsen
                                                              Christian Moldestad
                        20                  97     Team Storfisker                           562,40
                                                              Lars Christian Holte
                                                              Jan Tore Hansen
                                                              Andreas Næristorp
                        21                 132     Dionysos                                   553,73
                                                              Rino Karlsen Evju
                                                              Roger Karlsen
                        22                  66     Team Fenwick BJFL                      544,66
                                                              Joachim Hillbo
                                                              Jan Rune Moum
                                                              Halvdan Raudsepp
                        23                 129     Celox/Hvarfvens                          528,95
                                                              Mika Matkaniemi
                                                              Anders Lövenwall
                                                              Torbjørn Nilsson
                        24                  67     Team Avkroken                           511,74
                                                              Tom Ole Holth
                                                              Charlie Haug
                        25                 122     Lami                                         502,52
                                                              Else britt Abramsen
                                                              Arve Rørholt
                        26                  70     Jera Gøteborg                             467,40
                                                              Sonny Stjärnås
                                                              Heimo Pesonen
                        27                 130     No Problem                                450,29
                                                              Camilla Hellberg
                                                              Roger Hellberg
                                                              Hans-Ove Martinsson
                        28                 105     Gullfisk                                      424,43
                                                              Tony Tufte
                                                              Joakim Raudsepp
                                                              Preben Skaugen
                        29                 107     Sirkus                                       408,98
                                                              Terje Skjennum
                                                              Gro Elin Vrangsund
                                                              Atle Vrangsund
                        30                  87     Team Berg-Hansen                       370,49
                                                              Mats Berg-Hansen
                                                              Hans Berg-Hansen
                                                              Geir Berg-Hansen
                        31                  69     Trutta Punisher                            356,24
                                                              Thomas Haukedal
                                                              Morten Haagensen
                                                              Stian Liudalen Knudsen
                        32                 104     Team Trofast                               355,64
                                                              Bjørn Frode Halvorsen
                                                              Yngvar Karlsen
                                                              Roger Karlsen
                        33                  85     Napp & Dra                                 326,52
                                                              Hans Marius Kaasa
                                                              Tommy Heimdal
                                                              Kjetil Mathisen
                        34                  84     Haugland Havfiske 1                     322,70
                                                              Kjetil Guttormsen
                                                              Markus Bygnes Guttormsen
                        35                 114     Trutta Norfinn                              308,83
                                                              Sami Leppänen
                                                              Torstein Berbom
                        36                  98     Team Slåtta                                 303,59
                                                              Sondre Hagen
                                                              Arild Slåtta
                                                              Tor Agnar Slåtta
                        37                  95     Stingsilda                                  300,15
                                                              Andreas Kleven Vik
                                                              Anders Kristoffersen
                                                              Øystein Vik
                        38                 100     Enga 2                                      273,29
                                                              Lena Karlsen
                                                              Rune Christoffersen
                        39                  81     Not so big fish                             269,14
                                                              Tord Støhlmacher
                                                              Christian Enger
                                                              Hans Kristian Tjønnås
                        40                  92     Team Bånnfast                            266,50
                                                              Snorre Nenseth
                                                              Kyrre Nenseth
                        41                  82     Big Fish                                     260,46
                                                              Preben Wahlstrøm Jorang
                                                              Morten Jorang
                                                              Rune Heggekroken
                        42                 125     DOS                                         253,47
                                                              Gabriel Cristea
                                                              Adrian Banu
                        43                  93     Team Snøret i Bånn                      250,89
                                                              Torstein Heimstad
                                                              Sjur Ajer
                                                              Robert Skjelbred
                        44                 106     Team Kaos                                 248,68
                                                              Stig Berget
                                                              Stian Johannessen
                        45                 123     De Glade Amatører                       243,36
                                                              Sindre Svendsen
                                                              Jostein Myhre
                                                              Magne Svendsen
                        46                 109     Ubåt                                          214,72
                                                              Tim Kronborg
                                                              Kim -Roger Måbø
                                                              Adrian Hågensen
                        47                 101     Team Skittfiske                            211,84
                                                              Peder Vangen
                                                              Thorstein Myhre
                                                              Marius Henden
                        48                  88     Gladguttene 1                             210,18
                                                              Per Berle Christiansen
                                                              Kåre Trondsen
                        49                  83     Haugland Havfiske 2                     201,41
                                                              Lasse Bergh
                                                              Alf Ronny Lund
                        50                  89     Gladguttene 2                             200,13
                                                              Morten Kristoffersen
                                                              Fred Anker Vetteran
                        51                  86     Brugdene                                   196,16
                                                              Tina Holen
                                                              Marit Garstad
                        52                 112     Roholmen Fiskarlag                     195,10
                                                              Erik T Dypvik
                                                              Peter Brunvoll
                                                              Olve Torvanger
                        53                  78     Team Duppen                             134,61
                                                              Svenn-Jonny Fyen
                                                              Elisabeth Finstad
                        54                 102     Haugland Havfiske 3                     128,64
                                                              Thore Bergh
                                                              Janette Yalung Bergh
                        55                 110     Braathen                                    95,17
                                                              Jesper Braathen
                        56                 103     Haugland Havfiske 4                     90,56
                                                              Ida Elvedal
                        57                 120     Krogshavn                                 84,24
                                                              Sebastian Kornkåsa
                                                              Petter Kornkåsa
                                                              Joakim Nilsen With
                        58                 108     Henrik                                       78,95
                                                              Henrik Høiby
                        59                 127     Kroken Havfiske klubb 2                 55,00
                                                              Birgit Heidenreich -Riis
                                                              Jan-Petter Wilhelmsen
                                                              Per-Heine Antonsen
                        60                  77     GTI                                           51,00
                                                              Jørn Wiencke
                                                              Tom Pfister
                                                              Stig Lotherington
                        61                  90     Team Dvergfisk                           38,75
                                                              Morten Vikvald
                                                              Kristian Hansen
                                                              Ken Arne Hansen
    Hookedhttps://www.hooked.no
    Vi liker å fiske og ønsker å gjøre det enklere, morsommere og mer lærerikt å bedrive denne fantastiske hobbyen.

    Latest articles

    Jaktlaget S2 Ep3 – Elgjakt

    Deltagerne blir med på elgjakt med løshund og postrekker. Klarer de å sitte stille? Klarer de å plassere skuddet om sjansen kommer?...

    Jaktlager S2 Ep2 – Rypejakt lokkejakt på elg

    https://www.youtube.com/embed/RCHVPBDIfLY Deltagerne må skaffe mat! Det besluttes at jaktlaget splittes for å øke...

    Jaktlaget S2 Ep1 – Elgjakt

    Jaktlaget er tilbake med sesong 2! Denne gangen går ferden til fantastiske Meraker Brug. 6 jegere fra hele landet danner et nytt...

    Her er årets deltagere i Jaktlaget!

    Snart starter innspillingen for årets oppfølger til Jaktlaget. Seks deltagere skal stifte ett nytt Jaktlag og vi får bli med på deres...

    Related articles