Resultater og bilder fra NM i sjøisfiske



Del dette:

NM i sjøisfiske er over for denne gang, og til tross for noen skjær i sjøen, ble det til slutt en super konkurranse. Her kommer resultatene og et knippe bilder fra premieutdelingen:

Resultater junior:

Plass      Deltager                        ID            Sum

1             Aron Bonhorst              24           293,08

2             Martin Markset Olsen  62           225,50

3             Anders Kristoffersen    63           207,07

4             Håvard H. Andersen     66           156,07

5             Andreas Vik                  82           115,13

6             Markus Strandstad       52           96,27

7             Markus Guttormsen     77           68,27

Resultater lag:

Plass      Lagnavn                                          Deltager 1                       Deltager 2           Sum

1             Elvegris Prinsipium Hale               Lars Hellum                     Tor Arne Rygg     716

2             The Bubble Boys..å di!                   Sverre Magnus Selbach   John O. F-Larsen  628,4

3             Team Gloryhole                             Thomas Tofte                  Geir M. Hansen     527

4             Team Vassfis on Ice                       Øyvind Sundet                 Hans M. Kaasa      504,25

5             Team Duppen                                Svenn-Jonny Fyen            Bjørn Salte           470

6             Team Torshov Sportsfiske #2        Carl Stiegler                     Frode Kagge        462,03

7             Team Bakfull                                 Adam Andren                   Sven J. Kolstø       461,63

8             Oberstløyntnantene                      Andreas Eriksen                Svein E. Smolan   451,17

9             Team Kondom                              Vigdis Schotborg               Odd Langeid        441

10           Team Kvabb og Babb                   Martin M. Olsen        Anders Kristoffersen     432,57

11           Team Underdog                            Andreas Vik                       Aron Bonhorst     408,22

12           Hardcore Fishing Stjørdal             Halvard Salomonsen         Jim Frode Rygh   396,87



13           Team Trondhjem                          Kay Arne Olsen                  Kjell Rambech    362,2

14           Team Autronica                            Jan Olav Wåde                   Roger Kvam        350,25

15           Team Trutta Mokito                     Thomas B. Olsen                Kim T.B. Olsen    341

16           Team Galskap 1                           Daniel Andre Bjørndalen    Joaquim Barros   330,2

17           Botne                                           Lars E. Berg                        Tormod Gretteberg 301,47

18           Team Koko                                  Morten Strand                     Roar Halvorsen   264,67

19           Team Gullyaris                            Maria Guttu                         Adrian Kilde        235,95

20           NKML 10M + kunna vært buss    Vegar Seljestokken             Sigve Arntzen      211,53

21           SFK Galskap Vest                        Kjetil Guttormsen               Markus Guttormsen 210

22           Team Selnes                               Benjamin Grimm                 Anja Freyn            172

23           Optimistene                                Lars Petter Myhre               Olav Larsen          170,5

24           SFK Galskap 3                             Thore Berg                          Vetle Westli         162

25           Veteranene                                  Jan Petter Ekeberg             Trond Borgen         92

26           Team Løgnass                             Kenneth Pedersen              Sebastian Pedersen 73,4

27           Team Møresild                            Vebjørn Farstad                  Frank Sande           41,4

Resultater åpen:

Plass      Deltager   Navn                                Poeng

1             9             Lars Hellum                      563,13

2             85           Kay Arne Olsen                 352,20

3             1             Sverre M. Selbach             323,47

4             12           John Olav Florø-Larsen     304,93

5             27           Hans Marius Kaasa            302,50

6             24           Aron Bohnhorst                 293,08

7             34           Svein Erling Smolan          292,83

8             60           Geir Magne hansen           265,67

9             14           Thomas Tofte                    261,33

10           43           Roger Kvam                       251,42

11           78           Vigdis Schotborg               248,33

12           71           Sven Jørund Kolstø           247,30

13           16           Carl Stiegler                      239,00

14           80           Roar Halvorsen                 238,00

15           17           Bjørn Salte                        237,33

16           61           Svenn-Jonny Fyen             232,67

17           62           Martin Markset Olsen       225,50

18           42           Frode Kagge                     223,03

19           67           William Rydland               219,67

20           70           Adam Andren                    214,33

21           21           Jim Frode Rygh                 207,53

22           63           Anders Kristoffersen         207,07

23           11           Øyvind Sundet                  201,75

24           51           Adrian Kilde                      194,62

25           13           Odd Langeid                     192,67

26           18           Halvard Salomonsen        189,33

27           5             Joaquim Barros                 187,53

28           32           Lars Erik Berg                   184,40

29           64           Thomas Berg Olsen          180,00

30           55           Benjamin Grimm              172,00

31           8             Olav Larsen                      170,50

32           59           Karine Valle                     169,00

33           87           Storm Øyen                      168,00

34           75           Vetle Westli                     162,00

35           65           Kim Tore Berg Olsen       161,00

36           68           Julian Røss                      159,80

37           3             Andreas Eriksen              158,33

38           66           Håvard Holm Andersen   156,07

39           19           Tor Arne Rygg                 152,87

40           83           Vegar Seljestokken          151,87

41           69           Jonas Hansen                   149,53

42           29           Daniel André Bjørndalen 142,67

43           76           Kjetil Guttormsen            141,73

44           91           Jarle Eika                         140,73

45           15           Torstein Olsen                139,33

46           48           Tormod Gretteberg         117,07

47           82           Andreas Vik                     115,13

48           57           Gaute Haukaas                114,17

49           2             Jan Olav Wåde                  98,83

50           89           Vigdis Samdahl                 98,00

51           52           Markus strandstad             96,27

52           40           Erlend Rogne                     95,33

53           20           Tor Erik Behrns                  88,00

54           88           Jan Roar Samdahl              78,00

55           77           Markus Guttormsen           68,27

56           6             Jan Petter Ekeberg             68,00

57           84           Sigve Arntzen                    59,67

58           39           Frank Sande                      41,40

59           81           Maria Guttu                       41,33

60           22           Marie Lassemo                  40,00

61           36           Sebastian Pedersen          36,73

62           35           Kenneth Pedersen            36,67

63           90           Thomas Olsen                  34,67

64           79           Morten Strand                  26,67

65           10           Trond Borgen                   24,00

66           86           Kjell Rambech                  10,00

Størst fisk:

Thomas Berg Olsen – torsk 6,1 kg.

Artskongen:

Lars Hellum, 8 arter

Gullskata:

Hans Marius Kaasa, kloskate 920 gram.

Bileserie fra premieutdelingen. Alle bildene er tatt av Vegar Seljestokken og Kay Arne Olsen:

Del dette:
Prev En dag for historiebøkene
Next Vi er alle fang-og-slipp-fiskere

Comments are closed.